O nás

Zahájení montážní činnosti, nejprve jako fyzická osoba, proběhlo od r. 1996.
V r. 2007 došlo k založení společnosti Montáže Kučera s.r.o.
Sídlo společnosti  máme v Prostějově.

Naše společnost je největším poskytovatelem služeb montáže výplní stavebních otvorů na trhu. Zajišťujeme montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří a jejich kombinací pro tuzemské i zahraniční výrobce a provádíme veškeré související práce, včetně:

  • Montáže a dodávky meziokenních vložek (prefabrikovaných i zděných), parapetů a stínící techniky
  • Kompletního inženýringu (tj. zaměření, zadání do výroby, realizace, stavebního dohledu, smluvního předání a záručních oprav) a likvidace odpadu

V rámci záručního a pozáručního servisu nabízíme také prodej drobného příslušenství a doplňků (kliky, parapety, stínící technika a jiné).

 Od r.2011 rozšířila naše společnost poskytované služby také o realizaci zateplovacích systémů fasád.

Montážní práce zajišťujeme na celém území České republiky. Namátkově můžeme jmenovat Praha, Hradec Králové, Brno, Olomouc, Pardubice, Ostrava, Třinec a mnoho jiných. Bližší specifikaci naleznete v sekci „Lokality montáží”.

Naše společnost má více než 18-ti letou zkušenost s realizacemi různých objektů - panelové domy, rodinné domy, zdravotnická zařízení, haly, základní školy a mateřské školy, hotely, nemocnice, lázně atd.

Nejvýznamnějšími zákazníky naší společnosti jsou přední čeští a slovenští výrobci oken, kteří působí jako generální dodavatelé stavebních či revitalizačních projektů. Naše společnost zaznamenala významných úspěchů i u vlastníků a správců bytového fondu, společenství vlastníků bytových jednotek a bytových družstev, což se postupně projevilo výraznou diverzifikací zákaznického portfolia.

Společnost Montáže Kučera se v letech 2010 až 2013 významně účastnila v historicky největších projektech na výměnu oken ve střední Evropě (RPG a CPI), a to jak na pozici subdodavatele služeb, tak jako generální dodavatel.

Další cílovou skupinou zákazníků jsou stavební firmy a realitní makléři.

Jako největším poskytovatelem služeb montáže výplní stavebních otvorů na trhu, jsme jediným nezávislým subjektem v České republice, který je schopen organizačně a logisticky zabezpečit zakázky většího rozsahu.

V současné době máme cca 20 stálých zaměstnanců. Montážní práce zajišťuje přibližně 200 externích spolupracovníků. Montážním skupinám je nabízena dlouhodobá spolupráce zaručující úplné vytížení jejich kapacity.

Spolupráce je však podmíněna konzistentním dodržováním náročných kvalitativních standardů:

  • Samostatnou montáž může provádět pouze pracovník, jehož kvalita a přístup k práci byly prověřeny zkušeným technikem, který je stálým zaměstnancem

Tento obchodní model se velice osvědčil, kdy většina montážních techniků pracuje prakticky výlučně pro nás.

 

O naší kvalitě a spokojenosti našich zákazníků svědčí jednak výše ročního obratu, ale zároveň porovnání objemu provedené práce s objemem reklamací.